CONTACTINFO ALLE PAROCHIES DEKENAAT ZOTTEGEM          

 

 
 
 
 

CONTACTINFO PAROCHIE ZOTTEGEM

 
 
 
 
Tekst vergroten

OPEN KERKEN ZOTTEGEM

 

In onze parochies van Zottegem proberen we de kerken zoveel mogelijk open te houden overdag. De dekenale kerk is elke dag open van 8u30 tot 17u. Ook de kerken van Sint-Goriks en Sint-Maria-Oudenhove, Grotenberge, Bevegem zijn al jaren elke dag toegankelijk. Sedert enkele weken is ook de kerk van Erwetegem elke dag open. Halverwege de kerk is ze afgespannen en beveiligd. In plaats van kerken te sluiten moeten we ze openen! Met een beetje goede wil lukt dat. Het zijn huizen van gebed en bezinning. Welkom in onze kerken, elke dag, om een gebed te zeggen, een kaarsje aan te steken, en even stil te worden. Christus is aanwezig in het tabernakel om ons kruis en onze vreugde en dankbaarheid mee te dragen. 

 
Facebook
comments
  • Facebook: dekenaat.zottegem
  • Google+: 117476802429354614023
  • Twitter: Dekenaat
  • YouTube: dekenaatzottegem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

We hebben 99 gasten en geen leden online


Powered by JS Network Solutions