CONTACTINFO ALLE PAROCHIES DEKENAAT ZOTTEGEM          

 

 
 
 
 

CONTACTINFO PAROCHIE ZOTTEGEM

 
 
 
 
Tekst vergroten

logodzOVERZICHT VAN VIERINGEN ALLERHEILIGEN EN VAN DE GEBEDSWAKEN VOOR DE OVERLEDENEN

 

1. Zottegem Centrum

 

Zaterdag 31 oktober

Vooravond van Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

17.00 u. Jaarmis voor Dhr. Steven De Winter.

Lector: Dhr. Jos Parmentier.

Misdienaar: Angelo.

Zondag 1 november - Collecte voor eigen kerk en parochie

Allerheiligen

08.30 u. H. Mis.

Lector: Dhr. Luc Verstricht.

Misdienaars: Jan en Sofie.

11.00 u. Plechtige hoogmis van Allerheiligen, verzorgd door het Sint-Gregoriuskoor.

Jaarmis voor Dhr. Alfred Verstricht en overleden familie.

Lector: Dr. Pierre De Maesschalck

Misdienaars: Geertrui, Bavo, Apollonia, Iris en Vahe.

16.30 u. Gebedswake voor de overledenen.

Met uitreiking van gedachtenisprentjes en van de kruisjes met de namen van de overledenen.

Maandag 2 november

Allerzielen

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust.

 

2. Bevegem H. Hart

Vooravond van Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

zaterdag 18.00 u. Eucharistie van Allerheiligen, met gedachtenis van alle overledenen van de parochies Bevegem – Grotenberge – Strijpen.

Met uitreiking van de gedachteniskruisjes en gedachtenisprentje.

Lector: Vera.

Misdienaar: Brecht.

Maandag 2 november

Allerzielen

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust in de dekenale kerk.

 

3. Grotenberge

Zaterdag 31 oktober

Vooravond van Allerheiligen

18.00 u. Eucharistie van Allerheiligen, met gedachtenis van alle overledenen van de parochies Bevegem – Grotenberge – Strijpen in de kerk van Bevegem.

Met uitreiking van de gedachteniskruisjes en gedachtenisprentje.

Zondag 1 november

Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

18.00 u. H. Mis voor Dhr. en Mevr. Omer Otte-De Bie.

H. Mis voor de overledenen van de families Broeckaert-Milewski.

Lector: Lutgart.

Misdienaar: Vincent.

Maandag 2 november

Allerzielen

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust in de dekenale kerk.

 

 4. Strijpen

Zaterdag 31 oktober

Vooravond van Allerheiligen

18.00 u. Eucharistie van Allerheiligen, met gedachtenis van alle overledenen van de parochies Bevegem – Grotenberge – Strijpen in de kerk van Bevegem.

Met uitreiking van de gedachteniskruisjes en gedachtenisprentje.

Zondag 1 november

Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

10.00 u. Jaarmis voor Dhr. Salomon Wanzeele.

Jaarmis voor de families Van de Velde-Schauvlieghe.

Lector: Griet.

Misdienaar: Thomas.

Maandag 2 november

Allerzielen

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust in de dekenale kerk.

 

5. Erwetegem

Zondag 1 november

Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

09.45 u. H. Mis voor Dhr. en Mevr. Lucien Ramsdam-Rachel Solemé en voor Mevr. Francine Van Vijle.

Jaarmis voor Dhr. Laurent De Clercq.

Lector: Dhr. W. De Vos.

Misdienaars: Lucas, Merlijn en Elïa.

15.00 u. Gebedswake voor de overledenen.

Met uitreiking van gedachtenisprentjes en van de kruisjes met de namen van de overledenen.

Maandag 2 november

Allerzielen

14.30 u. H. Mis in rustoord De Vlamme.

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust in de dekenale kerk.

 

6. Godveerdegem

Zaterdag 31 oktober

Vooravond van Allerheiligen – Collecte voor eigen kerk en parochie

18.45 u. H. Mis.

Lector: Mevr. L. Quintijn.

Misdienaars: Lieselot en Ann-Sophie.

Zondag 1 november

Allerheiligen

15.00 u. Gebedswake voor de overledenen in de kerk van Erwetegem.

Met uitreiking van gedachtenisprentjes en van de kruisjes met de namen van de overledenen.

Maandag 2 november

Allerzielen

19.00 u. Mis voor Allerzielen, gedachtenis van alle overleden gelovigen en gebed voor hun zielerust in de dekenale kerk.

 

7. Elene

Zondag 1 november

Allerheiligen

10.15 u. Jgt Marcel Van Asselt.

Jgt Valère Rouckhout – Anna Hutse en kinderen.

Lector: Hans.

15.30 u. Gebedswake voor de overledenen (parochies Elene-Leeuwergem-Oombergen).

 

8. Velzeke

Zaterdag 31 oktober

Vooravond Allerheiligen

18.30 u. Mis Edmond Cyriel Piro.

Lector : Hilde.

14.30 u. Gebedswake voor de overledenen.

 

9. Leeuwergem - Oombergen

Zondag 1 november

Allerheiligen

In Leeuwergem !

09.00 u.  Mis Lisette Solemé.

Mis Camiel De Cock en dochter Jacqueline.

Lector : Liliane.

15.30 u. Gebedswake voor de overledenen in de kerk van Elene.

 

10. St.-Goriks-Oudenhove9.30 u. zondag H. Mis voor Allerheiligen met herdenking van de overledenen van het afgelopen jaar, uitreiking van de gedachtenisprentjes en van de kruisjes van de overledenen.

Aansluitend is er een ontmoetingsmoment met koffie en gebak.

 

11. St.-Maria-Oudenhove17.30 u. zaterdag H. Mis voor Allerheiligen met herdenking van de overledenen van het afgelopen jaar, uitreiking van de gedachtenisprentjes en van de kruisjes van de overledenen.

H. Mis voor Achiel Vanderzwalmen, Suzanne Goossens en zonen Paul, Werner en Willy.

 

Facebook
comments
  • Facebook: dekenaat.zottegem
  • Google+: 117476802429354614023
  • Twitter: Dekenaat
  • YouTube: dekenaatzottegem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

We hebben 130 gasten en geen leden online


Powered by JS Network Solutions